Pozvánka v novinách

Článek v novinách

Fotky - od Vojty, na FB, na Jezdectvi.cz

Závody Opřetice

V neděli 19.10.2014 se Eva Adamová s Kantje`s Carija zúčastnila skokových soutěží do 60 a 70 cm v Opřeticích.

Výsledky

ZZVJ Heroutice

2. října 2014 absolvovala Eva Adamová v Herouticích zkoušky základního výcviku jezdců pro pony.

Gratulujeme !

Hobby závody v Herouticích

V sobotu 27.9.2014  se v Heroutické hale konaly hobby skokové závody. Eva Adamová s Kantje`s Carijou se zúčastnily skokových ukázek do 50 cm a do 70 cm.

Jezdecké závody Kosova Hora

V sobotu 6.9.2014 startovala Eva Adamová s Kantje`s Carijou na skokových závodech v Kosově Hoře. V soutěžích do 60 cm a 80 cm se umístila shodně na 3. místě.

Novinový článek

Jezdecké závody Mladá Vožice

Opět po roce se s koncem prázdnin vrátili do Mladé Vožice  příznivci jezdeckého sportu, aby se účastnili sedmého ročníku skokových závodů. Diváci viděli 90 startujících dvojic ve dvou hobby a třech oficiálních soutěžích.

V první hobby soutěži na limitovaný čas do 80 cm zvítězila Klára Svobodová s koněm Midnight Sun (JK VEZDRATĚZDRAD), druhá byla Karla Maříková s Mabel (TJ Sokol Semice) a třetí Anežka Fáberová s Questou 1 (JK Radimovice u Tábora). Na čtvrtém místě se umístila nejmladší účastnice závodů, teprve 9-ti letá domácí jezdkyně Eva Adamová s poníkem Kantjes Carija, která letos sportuje první sezonu a již dosáhla několika cenných umístění.

V další hobby soutěži, dvoufázové skákání 90/100, si z Prahy přijela pro vítězství Anna Julie  Skřivánková s koněm Maximo Copilot (Skřivánek Equi Team z.s.),  na druhém místě se umístila Kamila Kučerová s Karinou 11 (JK Statek Měšice) a třetí skončila Martina Váňová s Caine – B (JS Blue Horse, o.s.).

Po obědě odstartovala již oficiální část závodů soutěží stupně Z s překážkami na výšce 100 cm. V této soutěži si zopakovala vítězství Klára Svobodová s koněm Jordán 2, která díky své energické jízdě v rozeskakování těsně porazila noskovského  Romana Šafratu s koněm Casilla du Soleil (JK Louňovice). Třetí byla opět Martina Váňová tentokrát s koněm Tolerance.

Soutěž ZL (110 cm) se stala jasnou záležitostí pro Romana Šafratu, který se s koňmi Sheyla 1 a Quantendro umístil na prvních dvou místech. Třetí skončila Eva Čadková s Gipsy 1 (Sportovní stáj Cholunná, o.s.).

Vrcholem závodů byla soutěž stupně L (120 cm), pořádaná tradičně jako Cena města Mladá Vožice. Zde se na „stupních vítězů“ sešla již jen čistě pánská společnost. V dramatickém rozeskakování udržel s minimálním časovým rozdílem první místo Zdeněk Hrnčíř s Cocou 1 (JK Proseč pod Křemešníkem) před Romanem Šafratou se Sheylou 1. Na třetím místě se umístil Dušan Simovski s Lordinou 1 (Občanské sdružení – KOPRETINA DEŠNÁ).

výsledky, plánky, fotky na webu Jezdci.cz

fotky na webu Jezdectvi.cz

fotky od Nikoly

Jezdecké závody Planá u Českých Budějovic

V sobotu 9.8.2014 se Eva Adamová s klisnou Kantje`s Carija zúčastnila parkuru do 60 cm na limitovaný čas a parkuru se stupňovanou obtížností do 80 cm v Plané u Českých Budějovic. V soutěži do 60 cm obsadili 4 místo.

výsledky

Jezdecké závody Voleveč

Dne 12.7.2014 se v Košovicích konaly u příležitosti 20. výročí Statku Voleveč parkurové závody. Tyto závody byly premiérou pro Evu Adamovou s klisnou Kantje`s Carija, která absolvovala parkur se stupňovanou obtížností do 60 cm. Eva s Carijou se umístili na 8. místě.

Oblastní kolo skoku ve volnosti 4-letých klisen v Herouticích

V pátek 7.3. 2014 proběhlo oblastní kolo Středočeského kraje soutěže skoku ve volnosti čtyřletých klisen v Herouticích.

Klisna Akara z chovu Terezy Káškové se umístila na krásném 3. místě a postoupila na republikové finále do Tlumačova.